ТЕМА 13

 Освіта – це та сфера діяльності, до якої завжди прикута увага. І ми говоримо зараз не тільки про якусь формальну освіту в школах, а як про процес пізнавальної діяльності. Вона завжди була основою і запорукою успіху людини. І від того, якої якості ця освіта, залежить, чи буде успішною людина.

Так було завжди, і до освіти ставилися особливі вимоги. Єдине, що в різні часи ці вимоги були різні. І, якщо донедавна ми говорили про знання, які отримуються в процесі навчання, то зараз, перш за все, ми говоримо про вміння застосовувати ці знання. Тобто про ті вміння, які важливі для успішної людини. Це може бути і навчання впродовж життя, і вміння спілкуватися з людьми різними мовами, вміння працювати в команді. Все те, що робить людину успішною. І якщо такого результату немає, то складно говорити про якісну освіту. І зараз це є проблемою не тільки для нас, це те питання, над яким працюють системи освіти інших країн.



Пропонуємо Вам оновлений вдосконалений варіант серпневої педагогічної ради. Відходимо від пафосних та нудних доповідей і переходимо на новий рівень - спільний авторський цифровий продукт.


Ваше завдання - наповнення змістом шаблону ментальної карти за темою Самооцінювання освітніх та управлінських процесів і школі та внутрішня система забезпечення якості освіти


 МЕНТАЛЬНА КАРТА


ПРАВИЛА РОБОТИ З КАРТОЮ:

1. Переходите за посиланням (з аккаунту школи chornozemne74@gmail.com - це важливо!).

2. Ви отримуєте доступ до перегляду та редагування ментальної карти.

3. На шаблоні ментальної карти виведено 5 основних тем, які є ключовими за основною тематикою. Завдання колективу - спільно доповнити кожну запропоновану тему підтемою за змістом. Кількість підтем необмежена, варіації презенування також можуть бути різні (текст, фото, файл, відео, голосовий запис та ін.)

4. Наповнення має бути змістовний, лаконічним та практичним. Не треба загальних фраз - ми створюємо специфічний  авторський продукт, тому необхідні саме ваші думки та досягнення.

5. Робота здебільшого колективна, теми стосуються роботи всієї школи, тому необхідний діалог та досягнення спільного висновку. Проте, якщо ви впевнені в своєму формулюванні певної підтеми - вносьте її на карту на колективний розгляд.

6. Тема "Педагогічна діяльність працівників" буде особистісно зорієнтованою. Вам треба створити власний чек-лист (за запропонованою у вкладенні формою) та довантажити свою іменну підтему з заповненим файлом.

7. Аналіз та обговорення повної карти проведемо очно 31 серпня. 

Бажаємо плідної праці, віримо у ваш професіоналізм!

Коментарі